Jednosvazkový kartáček

“Není to náhodou kartáček pro lidi s rovnátky?

NENÍ

 

Jednosvazkový SOLO kartáček je speciální kartáček s velmi malou pracovní hlavicí.

Tento kartáček slouží k velice efektivnímu dočištění zubů, zejména v krčkové oblasti a také k čištění zadních zubů ztv. osmiček (zubů moudrosti) .

Tento kartáček je super pro lidi, kteří trpí dávivým reflexem nebo ty, kterým čištění zadních zubů dělá problém.

Správná technika čištění je složitější.

Kartáček držíme blíže k pracovní časti a přikládáme jej šikmo ze strany mezizubního prosoru. Začneme vibrovat a posunovat dál až do jeho narovnání ve středu krčkové části zubu. Poté ho opět skloníme a dočistíme druhou polovinu krčkové oblasti zubu. Na kartáček netlačíme.

Efektivní čištění zubů nám zabere alespoň 20 min, proto je fajn si kartáček vzít třeba k televizi. Někdo čistí v autě někdo v tramvaji. 🙂

Pastu nepotřebujete. Pomocí solo kartáčku můžete nánašet  maximálně fluoridové gely 1x týdně.

5 komentářů u „Jednosvazkový kartáček“

  1. Při řízení se má člověk věnovat řízení a ne mít v jedné ruce zubní kartáček. Pokud jsou mu jedno životy a zdraví ostatních, tak snad alespoň nechce mít vyražené zuby a kartáček zaražený v krku, až někdo ťukne do něj. Nechápu, jak to můžete hlásat.

   1. Dobrý den,
    nemyslela jsem řidiče, který se má věnovat řízení, jak píšete, ale spolujezdce, který má volné ruce. Příště to uvedu zcela přesně, aby zde nedocházelo k těmto omylům. Hezký den.

  1. Dobrý den,
   existují lidé, kteří si zuby čistit bohužel neumí a pak si u zubního lékaře stěžují na připadné problémy se zuby. Odhalení zubních krčků, které je bolestivé apod. Proto se snažíme radit i v tomhle směru. Pokud se Vám to nelibí, tento web nenavštěvujte. Hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *